Home

лексикон аз искам приоритет τερματοφύλακας που απεκρουε με ψαλιδι екскременти костюм лек

ΧΟΥΤΕΣΙΩΤΗΣ | Ειδήσεις, νέα, ενημέρωση, Βαθμολογίες, αποτελέσματα

Απέκρουσε πέναλτι 25χρονος τερματοφύλακας και μετά πέθανε!

Οι τερματοφύλακες που έγιναν ήρωες!

KarpetShow.gr - Μια γλυκιά μοναχική ιστορία...

Ο τερματοφύλακας της Τσέλσι απογειώθηκε -Η απόκρουση της χρονιάς [βίντεο] -  iefimerida.gr
Ο τερματοφύλακας της Τσέλσι απογειώθηκε -Η απόκρουση της χρονιάς [βίντεο] - iefimerida.gr

Ισόπαλο το ντέρμπι, έγραψε ιστορία ο Γιακουμής | Contra.gr

Έπεσε πάνω σε «Κέρβερο» η Νίκη - Έχασε 1-0 από τον Αιολικό που είχε  κορυφαίο τον τερματοφύλακα Σφύρλα - e-thessalia.gr
Έπεσε πάνω σε «Κέρβερο» η Νίκη - Έχασε 1-0 από τον Αιολικό που είχε κορυφαίο τον τερματοφύλακα Σφύρλα - e-thessalia.gr

Αργεντινή: Τρομερή απόκρουση με... ψαλιδάκι από τερματοφύλακα! (video) -  Onsports.gr
Αργεντινή: Τρομερή απόκρουση με... ψαλιδάκι από τερματοφύλακα! (video) - Onsports.gr

Απίστευτο γκολ με «ψαλιδάκι» στο MLS

Δεν (Χ)άρηκε ο Οικονόμος κόντρα στον μαχητικό Καμπανιακό

τερματοφύλακας - από το iefimerida.gr

ΑΕ Ορχομενού-Αμβρυσσέας 0-7 (φωτο) - STARSPORTS.GR

Μουντιάλ 2022: Ο Εμπαπέ έστειλε στους «16» τη Γαλλία μετά το 2-1 επί της  Δανίας | Euronews
Μουντιάλ 2022: Ο Εμπαπέ έστειλε στους «16» τη Γαλλία μετά το 2-1 επί της Δανίας | Euronews

Super League: Στη σκιά του θανάτου του Άλκη ο Άρης κέρδισε την ΑΕΚ – Εύκολα  ο Ολυμπιακός, ήττα στην Κρήτη για τον Παναθηναϊκό | Κυκλαδική
Super League: Στη σκιά του θανάτου του Άλκη ο Άρης κέρδισε την ΑΕΚ – Εύκολα ο Ολυμπιακός, ήττα στην Κρήτη για τον Παναθηναϊκό | Κυκλαδική

Μούδιασαν» οι οπαδοί και ο τερματοφύλακας: Έβαλε πέναλτι με ανάποδο ψαλίδι  (video) | Το Κουτί της Πανδώρας
Μούδιασαν» οι οπαδοί και ο τερματοφύλακας: Έβαλε πέναλτι με ανάποδο ψαλίδι (video) | Το Κουτί της Πανδώρας

Ethniki Omada on Twitter: "Μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική Ομάδα στο 84ο  λεπτό αλλά το εντυπωσιακό ψαλίδι του Καρέλη μέσα από την μεγάλη περιοχή  απέκρουσε ο Εσθονός τερματοφύλακας. Ελλάδα - Εσθονία 0-1 #
Ethniki Omada on Twitter: "Μεγάλη ευκαιρία για την Εθνική Ομάδα στο 84ο λεπτό αλλά το εντυπωσιακό ψαλίδι του Καρέλη μέσα από την μεγάλη περιοχή απέκρουσε ο Εσθονός τερματοφύλακας. Ελλάδα - Εσθονία 0-1 #

Τερματοφύλακες: Οι μετρ στις αποκρούσεις πέναλτι

Άρης-ΑΕΚ 2-1: Από τον Σάκιτς για τον Άλκη – Λόγος της Πέλλας