Home

ресторант успокои Arrowhead pasaules kauss basketbolā 2019 tabula производство карам сърф Pelmel

Kam jānotiek, lai Latvijas basketbola izlase brauktu uz pasaules kausu  Ķīnā? | SKATIES
Kam jānotiek, lai Latvijas basketbola izlase brauktu uz pasaules kausu Ķīnā? | SKATIES

Latvijas tiesneši Kozlovskis un Aunkrogers apkalpos Pasaules kausa  basketbolā spēles - DELFI
Latvijas tiesneši Kozlovskis un Aunkrogers apkalpos Pasaules kausa basketbolā spēles - DELFI

Vokers: "Pasaules kausā basketbols ir daudz fiziskāks nekā NBA" – Basketbols  – Sportacentrs.com
Vokers: "Pasaules kausā basketbols ir daudz fiziskāks nekā NBA" – Basketbols – Sportacentrs.com

Pasaules kauss'2019: kapteiņa superspēle sagādā “otro dzīvību”; Ķīna  uzvaras attālumā - izšķirošā cīņa 25. februārī Melnkalnē | Latvijas  Basketbola savienība
Pasaules kauss'2019: kapteiņa superspēle sagādā “otro dzīvību”; Ķīna uzvaras attālumā - izšķirošā cīņa 25. februārī Melnkalnē | Latvijas Basketbola savienība

basketbols
basketbols

Vīriešu valstsvienība: uz Pasaules kausa izcīņas spēlēm Zviedrijā un  Ukrainā dodas 13 basketbolisti | Latvijas Basketbola savienība
Vīriešu valstsvienība: uz Pasaules kausa izcīņas spēlēm Zviedrijā un Ukrainā dodas 13 basketbolisti | Latvijas Basketbola savienība

Teitums savainojuma dēļ izlaidīs vismaz divas spēles – Basketbols –  Sportacentrs.com
Teitums savainojuma dēļ izlaidīs vismaz divas spēles – Basketbols – Sportacentrs.com

Pasaules kauss'2019: pret Melnkalni zaudējums pēdējās 5 minūtēs; saasinās  cīņa par ceļazīmi uz Ķīnu | Latvijas Basketbola savienība
Pasaules kauss'2019: pret Melnkalni zaudējums pēdējās 5 minūtēs; saasinās cīņa par ceļazīmi uz Ķīnu | Latvijas Basketbola savienība

Basketstudija 2+1

Latvija rīkos prestižāko jauniešu basketbola turnīru - U19 Pasaules kausa  izcīņu. Zināmi visi dalībnieki | Latvijas Basketbola savienība
Latvija rīkos prestižāko jauniešu basketbola turnīru - U19 Pasaules kausa izcīņu. Zināmi visi dalībnieki | Latvijas Basketbola savienība

Galvenā favorīte ASV Pasaules kausu iesāk ar rotaļīgu uzvaru pār čehiem –  Basketbols – Sportacentrs.com
Galvenā favorīte ASV Pasaules kausu iesāk ar rotaļīgu uzvaru pār čehiem – Basketbols – Sportacentrs.com

Serbija, Itālija un Spānija tieksies pēc otrajām pārliecinošajām uzvarām  Pasaules kausā – Basketbols – Sportacentrs.com
Serbija, Itālija un Spānija tieksies pēc otrajām pārliecinošajām uzvarām Pasaules kausā – Basketbols – Sportacentrs.com

Latvijas 3x3 basketbola izlase Pasaules kausa izcīņā izstājas  ceturtdaļfinālā - Jauns.lv
Latvijas 3x3 basketbola izlase Pasaules kausa izcīņā izstājas ceturtdaļfinālā - Jauns.lv

Vīrieši | Latvijas Basketbola savienība

Zināms Latvijas basketbola izlases sastāvs Pasaules kausa kvalifikācijas  spēlēm; Kurucs gatavs debijai - Jauns.lv
Zināms Latvijas basketbola izlases sastāvs Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm; Kurucs gatavs debijai - Jauns.lv

basketbols
basketbols

Pasaules kauss'2019: svētdien plkst.18 cīņa ar Slovēniju – Ļubļanā un TV6 |  Latvijas Basketbola savienība
Pasaules kauss'2019: svētdien plkst.18 cīņa ar Slovēniju – Ļubļanā un TV6 | Latvijas Basketbola savienība

Basketbolisti uz Tokiju: caur parādes vai sētas durvīm - Sporto

3x3 Pasaules kauss: Latvijai Līgo vakars sudraba krāsās | Latvijas  Basketbola savienība
3x3 Pasaules kauss: Latvijai Līgo vakars sudraba krāsās | Latvijas Basketbola savienība

Vecvagars: "Līdzjutēju atbalsts ceturtajā ceturtdaļā deva papildus spēkus  un palīdzēja panākt lūzumu" | Latvijas Basketbola savienība
Vecvagars: "Līdzjutēju atbalsts ceturtajā ceturtdaļā deva papildus spēkus un palīdzēja panākt lūzumu" | Latvijas Basketbola savienība

Hijentam 28 punkti, Venecuēlai pirmā uzvara kopš 2006. gada – Basketbols –  Sportacentrs.com
Hijentam 28 punkti, Venecuēlai pirmā uzvara kopš 2006. gada – Basketbols – Sportacentrs.com

Latvijas 3×3 basketbola vīri sagrauj Ukrainu un sasniedz Pasaules kausa  pusfinālu | SKATIES
Latvijas 3×3 basketbola vīri sagrauj Ukrainu un sasniedz Pasaules kausa pusfinālu | SKATIES

Pasaules kauss: Latvija atvadās ar skaistu basketbolu pret ASV un “6.  spēlētāja” aplausiem | Latvijas Basketbola savienība
Pasaules kauss: Latvija atvadās ar skaistu basketbolu pret ASV un “6. spēlētāja” aplausiem | Latvijas Basketbola savienība

Ķīnas basketbolisti PK pagarinājumā piekāpjas Polijai - Pasaules kauss  basketbolā - Basketbols - TVNET Sports
Ķīnas basketbolisti PK pagarinājumā piekāpjas Polijai - Pasaules kauss basketbolā - Basketbols - TVNET Sports

Atsvaidzinoša duša vēsā jaunatnes basketbola vasarā - Sporto

ASV izlase ar lielām mokām papildlaikā izcīna uzvaru pār Turciju –  Basketbols – Sportacentrs.com
ASV izlase ar lielām mokām papildlaikā izcīna uzvaru pār Turciju – Basketbols – Sportacentrs.com